Hakkımızda
 

TTM Endüstriyel olarak 20 yıllık mühendislik tecrübesi ve birikimiyle, her türlü vana (kontrol vanası, on-off vana, emniyet vanası, manuel vana ve özel vanalar), boru, pompa, hidrofor, conta, fittings (boru parçaları), proses otomasyon ölçüm cihazları ve otomasyon sistemi, exproof ekipmanlar, yangın ürünleri ve özel imalat ürünleri ile tedarik, mühendislik, saha uygulama, devreye alma ve teknik destek hizmeti sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz sektörler; Enerji, Rafineri, Petro-Kimya, Kağıt, Kimya, Gaz, Gıda ve Arıtma gibi temel sektörlerdir. Endüstriyel vana ve proses ekipmanları, saha enstrümanları konusunda sektöründeki geçmişten gelen tecrübe ve bilgi birikimi ile, çalışma şartlarının analizine dayalı olarak; saha incelemesi de dahil tüm ürünler için mühendislik hizmeti, satış, satış sonrası bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır.

Genç, dinamik ve profesyonel mühendis kadromuz ile ürün satışımızın yanında uygulama ekiplerimizle de projelerinizde çözüm ortağınız olmayı hedeflemekteyiz.
Firmamız günümüz rekabet ortamında kaliteden ödün vermeden zamanında ve uygun fiyatlarla ürün ve hizmet sunmakta, her koşulda ürünümüzün arkasında durarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini yerine getirmeye gayret etmektedir.

Ürünler
Kontrol Vanaları
On - Off Vanalar
Aküatörler
Emniyet Vanaları
Patlama Diskleri
Manuel Vanalar
Proses Ölçüm Cihazları
Pompalar
Boru ve Fittingsler
Kompresörler
Regülatörler
Özel Vanalar
Contalar ve Termal İzolasyon
Termometre, Manometre, Ter..
 
 
 
Sektörler
 
Enerji   Petrokimya ve Rafineri   Kimya   Gaz ve Doğalgaz
 
Gemi Donanım   Maden   Kağıt   Arıtma
TTM Endüstriyel  Güncel
 
Ürün Tedarik ve Destek...
TTM Endüstriyel kontrol vanası , emniyet vanası ve on off vana ürünlerinin tedarik ve teknik destek hizmetini karşılamaktadır...
 
Sosyal medyada takipçimiz olun
Anasayfa Hakkımızda Servis Teklif İstek Formu İletişim
 
TTM ENDÜSTRİYEL EKİPMANLAR TİCARET A.Ş.
Soğanlık Mahallesi Pegagaz Sokak No.4/2 Aura Residence B Blok D:25 Kartal / İSTANBUL
mtgrafik
tasarım